Kontakt

plus

Her finder du os

SPECIAL~BUTIKKEN v/ Kai Nielsen
Fabersvej 13
7500 Holstebro

Åbningstider for butikken i Holstebro:
Mandag-fredag: 7.30-16.30
Lørdag: 9.00-12.00
Søndag og helligdage: Lukket.

Husk! Der er altid døgnåbent på www.specialbutikken.dk.

Telefon: 97 41 42 77.     Fax: 97 42 96 51.     E-mail: post@specialbutikken.dk

plus

Andrea

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk

plus

Anja

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 5196 1477
Fax: 9742 9651
E-mail: Anja@specialbutikken.dk

plus

Else

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk

plus

Heidi

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1197
Fax: 9742 9651
E-mail: heidi@specialbutikken.dk

plus

Jeanet

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk

plus

Kai

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1198
Fax: 9742 9651
E-mail: kai@specialbutikken.dk

plus

Karina

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: karina@specialbutikken.dk

plus

Lene

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1108
Fax: 9742 9651
E-mail: lene@specialbutikken.dk

plus

Lisbeth

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 4041 7941
Fax: 9742 9651
E-mail: lisbeth@specialbutikken.dk

plus

Mohamad

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk

plus

Mona

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 4085 7913
Fax: 9742 9651
E-mail: mona@specialbutikken.dk

plus

Nicolai

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2815 8706
Fax: 9742 9651
E-mail: nicolai@specialbutikken.dk

plus

Ove

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk

plus

Sanne

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: sanne@specialbutikken.dk

plus

Sara

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: post@specialbutikken.dk

plus

Simon

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1148
Fax: 9742 9651
E-mail: simon@specialbutikken.dk

plus

Thomas

Telefon: 9741 4277
Fax: 9742 9651
E-mail: web@specialbutikken.dk

plus

Tommy

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1170
Fax: 9742 9651
E-mail: tommy@specialbutikken.dk

plus

Ulrik

Telefon: 9741 4277
Direkte telefonnummer: 2179 1195
Fax: 9742 9651
E-mail: ulrik@specialbutikken.dk